Ειδήσεις και News για Showbiz-gossip, Σειρές, Media & μουσική

ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Με φόρα στο Europa (video)

Θρύλος στους... ισχυρούς του Europa League!\r\n\r\nΟ Ολυμπιακός, με ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, επικράτησε της Άρσεναλ με 2-1, αποχαιρέτησε με ιδανικό τρόπο το Champions League και συνεχίζει ως ισχυρός στους «32» της δεύτερη τη τάξει διοργάνωσης της UEFA!

Θρύλος στους… ισχυρούς του Europa League!\r\n\r\nΟ Ολυμπιακός, με ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, επικράτησε της Άρσεναλ με 2-1, αποχαιρέτησε με ιδανικό τρόπο το Champions League και συνεχίζει ως ισχυρός στους «32» της δεύτερη τη τάξει διοργάνωσης της UEFA! \r\nΜανιάτης και Μήτρογλου τα γκολ, με τον «πιστολέρο» να σκοράρει στην πρώτη του επαφή!\r\n\r\nΔείτε εδώ τα τέρματα της χθεσινής αναμέτρησης\r\n\r\nhttp://youtu.be/6oKN7cOtM0I\r\n\r\nΔιαβάστε εδώ ολόκληρη την περιγραφή του αγώνα\r\n\r\n\r\n

Θρύλος στους… ισχυρούς του Europa League! Ο Ολυμπιακός, με ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, επικράτησε της Άρσεναλ με 2-1, αποχαιρέτησε με ιδανικό τρόπο το Champions League και συνεχίζει ως ισχυρός στους «32» της δεύτερη τη τάξει διοργάνωσης της UEFA! Μανιάτης και Μήτρογλου τα γκολ, με τον «πιστολέρο» να σκοράρει στην πρώτη του επαφή!