Ειδήσεις και News για Showbiz-gossip, Σειρές, Media & μουσική

ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Δεν «Χ»αρίστηκε ο ΠΑΟΚ…

Για 88’ λεπτά ο Ολυμπιακός ήταν η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο.\r\n\r\nΑπό το 27’ ήταν μπροστά στο σκορ με ασύλληπτο σουτ του Τζεμπούρ.\r\n\r\nΌμως ο ΠΑΟΚ δεν τα παράτησε και με τους «ερυθρόλεκους» να μην εκμεταλλεύονται τις ευκαιρίες τους ισοφάρισε σε 1-1 στο φινάλε, με «δράστη» τον Αθανασιάδη.

Για 88’ λεπτά ο Ολυμπιακός ήταν η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο.\r\n\r\nΑπό το 27’ ήταν μπροστά στο σκορ με ασύλληπτο σουτ του Τζεμπούρ.\r\n\r\nΌμως ο ΠΑΟΚ δεν τα παράτησε και με τους «ερυθρόλεκους» να μην εκμεταλλεύονται τις ευκαιρίες τους ισοφάρισε σε 1-1 στο φινάλε, με «δράστη» τον Αθανασιάδη. \r\n\r\nΚάπως έτσι βγήκαν κι οι δύο κερδισμένοι, αφού οι μεν Πειραιώτες διατήρησαν το +8′ στην βαθμολογία κι ο δε “Δικέφαλος του Βορρά” πήρε έστω και στο τέλος το θετικό αποτέλεσμα.\r\n\r\nΔείτε το σχετικό βίντεο\r\n\r\n[embedplusvideo height=”298″ width=”530″ standard=”http://www.youtube.com/v/dwfkC3xKa0A?fs=1″ vars=”ytid=dwfkC3xKa0A&width=530&height=298&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep5406″ /]\r\n\r\nΔιαβάστε εδώ ολόκληρη την περιγραφή του αγώνα

Ακολουθήστε το Alterinfo στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα!