Ειδήσεις και News για Showbiz-gossip, Σειρές, Media & μουσική

ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Europa League: Στους «4» η Τσέλσι – Γκολάρα ο Τόρες

\r\n\r\nΗ Τσέλσι είναι η πρώτη ομάδα που προκρίθηκε στους ημιτελικούς στου Europa League, παρά την ήττα της στη Μόσχα από τη Ρούμπιν Καζάν με 3-2.

\r\n\r\nΗ Τσέλσι είναι η πρώτη ομάδα που προκρίθηκε στους ημιτελικούς στου Europa League, παρά την ήττα της στη Μόσχα από τη Ρούμπιν Καζάν με 3-2.\r\n\r\nΟι «μπλε», που είχαν νικήσει στο Λονδίνο με 3-1, φρόντισαν να απλοποιήσουν τα πράγματα σκοράροντας μόλις στο 4ο λεπτό με τον Τόρες, που αποδείχθηκε «δήμιος» της μοσχοβίτικης ομάδας, εναντίον της οποίας σκόραρε συνολικά τρεις φορές.\r\n\r\nΜην έχοντας πλέον να χάσουν τίποτα, οι παίκτες του Κούμπαν Μπερντίεφ βγήκαν στην επίθεση και στο 51ο λεπτό έκαναν το 1-1 με κεφαλιά του Μαρκάνο, ύστερα από σέντρα του Ορμπάιθ.\r\n\r\nΓίνε manager ποδοσφαίρου δωρεάν!\r\n\r\nΣτο 55΄ ο Μόουζες έγραψε το 1-2, όμως στο 62΄ ο Καραντενίζ ισοφάρισε εκ νέου και στο 76΄ ο Νάτσο, με πέναλτι, έδωσε μια νίκη γοήτρου στους γηπεδούχους, σε ένα ωραίο και «ανοιχτό» παιχνίδι.\r\n\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=amzL0p2M1Bg\r\n\r\n

Ακολουθήστε το Alterinfo στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα!