Ειδήσεις και News για Showbiz-gossip, Σειρές, Media & μουσική

ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Χάλκινο για Ηλιάδη στο Ντίσελντορφ

\r\n\r\nΜε το χάλκινο μετάλλιο κρεμασμένο στο στήθος θα επιστρέψει από το τουρνουά του Ντίσελντορφ ο πρωταθλητής του τζούντο, Ηλίας Ηλιάδης, που σημείωσε την πρώτη διάκρισή του εντός του 2013.

\r\n\r\nΜε το χάλκινο μετάλλιο κρεμασμένο στο στήθος θα επιστρέψει από το τουρνουά του Ντίσελντορφ ο πρωταθλητής του τζούντο, Ηλίας Ηλιάδης, που σημείωσε την πρώτη διάκρισή του εντός του 2013.\r\n\r\nΟ Ηλιάδης έχασε στον ημιτελικό από τον Βραζιλιάνο Τιάγκο Καμίλο, τον οποίο είχε νικήσει στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Λονδίνου για να κερδίσει τελικά την τρίτη θέση.\r\n\r\nΣτους προκριματικούς νίκησε κατά σειρά τον Ούγγρο Κρίστιαν Τοθ, τον Αζέρο Σαχίν Γκαχραμάνοφ και τον Γεωργιανό Ζβιάντ Γκογκοτσούρι.\r\n\r\nΗ ήττα στον ημιτελικό τον έριξε στον τελικό των ρεπεσάζ, εκεί όπου επικράτησε του Γάλλου Αξέλ Κλεργκέ και κατετάγη τρίτος.\r\n\r\n

Ακολουθήστε το Alterinfo στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα!